fbpx

Aktualności

Cocktail Party – Dzień Otwarty

Cocktail Party – Dzień Otwarty Klubu Zdrowej Formy już za nami! Mamy już krótki FILM z tego wydarzenia! Organizowany przez nas od 5 lat dzień comiesięcznych podsumowań to czas energetyczny i produktywny. To wtedy wręczamy nagrody za osiągnięcia, uznajemy za sukcesy wagowe oraz cieszymy się wspólnymi wynikami.

Czytaj więcej »
10 dniowe Fit Wyzwanie – 19 edycja

Przed nami 19 miesiąc rywalizacji w ramach Maratonu Sylwetki i Utraty Wagi! Jesteśmy zdeterminowani, żeby naszym klientom żyło się lżej i zdrowiej a efekty wagowe przychodziły jak najszybciej i bez pogłębiania niedoborów żywieniowych podczas stosowania przypadkowych diet. Mamy moc i narzędzia, żeby pomóc każdemu.

Czytaj więcej »
Profilaktyczne badania składu ciała

Profilaktyczne badania składu ciała organizujemy już od 10 lat działalności prowadzonej w branży Wellness. Wychodzimy z naszą misją do ludzi oczekujących od życia więcej w zakresie sylwetki, codziennej energii i zdrowia. Tym razem wspaniałą okazją do promocji zasad zdrowego odżywiania były dożynki w Poświętnem

Czytaj więcej »
Dzień Otwarty Klubu Zdrowej Formy

Dzień Otwarty Klubu Zdrowej Formy tym razem w formie Cocktail Party. Będzie magicznie i zjawiskowo! Pokażemy możliwe rozwiązania żywieniowe z naszego portfolio, pokażemy przepyszne smaki i doskonałe efekty Klubowiczów. Będziemy prezentować możliwości jakie daje Społeczność C4TeamFamily oraz Klub Zdrowej Formy.

Czytaj więcej »
Gala Uznań 10 dniowego Fit Wyzwania

Gala Uznań 10 dniowego Fit Wyzwania dostarczyła nam jak zwykle pewności, że w zbilansowanym odżywianiu i redukcji wagi jest wytrwać łatwiej i skuteczniej, o ile mamy wsparcie trenera, społeczności, edukację, aktywność oraz doskonałe w smaku zamienniki posiłków. Nie da się przejść obojętnie obok Waszych sukcesów Kochani!

Czytaj więcej »
10 dniowe Wyzwanie z Herbalife

Jak ten czas leci! Zbliża się 18 edycja 10 dniowego Fit Wyzwania! A my co miesiąc jesteśmy coraz bardziej zmotywowani do pogłębiania efektów wagowych i zmiany nawyków żywieniowych. 10 dniowe Wyzwanie z Herbalife to gwarancja dobrej zabawy, wsparcia i motywacji, smacznych posiłków i skutecznego odchudzania.

Czytaj więcej »
Fakty i mity o piciu wody

Lato – czekaliśmy cały rok na słońce, długie, ciepłe wieczory, spacery i rowerowe wycieczki. Letnie, wysokie temperatury mogą jednak sprzyjać odwodnieniu naszego organizmu. Zadbaj o to, aby dostarczać odpowiedniej ilości i jakości płynów. Jakie są najczęstsze niedopowiedzenia, niepewności, fakty i mity na temat picia wody?

Czytaj więcej »
Cocktail Party – uroczyste 10-lecie

Świętujemy 10 lat istnienia Klubu Zdrowej Formy. Zapraszamy z tej okazji na uroczyste Cocktail Party, czyli Dzień Otwarty połączony z licznymi atrakcjami! Zaczynamy o 10:00 w sobotę 29 maja. Wstęp bezpłatny i dla każdego. Dla uczestników oraz wszystkich chętnych mamy przygotowane dwie wartościowe niespodzianki!

Czytaj więcej »
Śniadanie w biegu

Tak, dla wielu z nas rano liczy się każda minuta, a tu zewsząd docierają do was informacje, że śniadanie jest najważniejszym posiłkiem dnia, bez śniadania nie można wyjść z domu, jak nie zjesz śniadania, nie będziesz mieć energii, częściej sięgniesz po niezdrowe przekąski a wieczorem zjesz trzy porcje obiadowe.

Czytaj więcej »
Gala Uznań 10-dniowe Fit Wyzwanie
Gala Uznań 10-dniowego Fit Wyzwania

Już dzisiaj długo oczekiwane wydarzenie! Jak co miesiąc kończymy w wielką fetą kolejną edycję 10-dniowego Fit Wyzwania. Gala Uznań 10-dniowego Fit Wyzwania wyznacza cykle Maratonu Sylwetki i Utraty Wagi – 10 dni pracujemy nad efektem wagowym a potem utrzymujemy rezultat do następnej edycji.

Czytaj więcej »
Szczęśliwa rodzina to zdrowa rodzina

Szczęśliwa rodzina to zdrowa rodzina, dlatego C4TeamFamily dba o siebie każdego dnia. Dla wyjaśnienia – C4TeamFamily to nasza rodzina, 4 osobowy skład, który działa zespołowo. Razem gotujemy, wspólnie jemy posiłki, jak czytamy to wszyscy razem. Tak samo jest z ćwiczeniami i uprawianiem sportu.

Czytaj więcej »
Światowy Dzień Otyłości z Herbalife- c4teamfamily
4 marca – Światowy Dzień Otyłości

4 marca – Światowy Dzień Otyłości. Nasza praktyka zawodowa wskazuje, że otyłość swoją drogą a edukacja i świadomość społeczna to coś, nad czym należy intensywnie pracować. To od Ciebie zależy posiadanie wymarzonej wagi. Przeczytaj artykuł a jeśli nadwaga i otyłość Cię dotyczy, zapraszamy do nas.

Czytaj więcej »
Gala Uznań Maratonu Sylwetki i Utraty Wagi - C4TeamFamily
Gala Uznań Maratonu Sylwetki

25 lutego zakończyliśmy 12 edycję Maratonu Sylwetki i Utraty Wagi. Łącznie 91 uczestników zredukowało swoją wagę o średnio 1,8 kg na osobę – ponad 165 kg na cały projekt. Jeśli skuteczne odchudzanie to tylko z nami. Jak tradycja przykazała zorganizowaliśmy Uroczystą Galę Uznań w nagrodę dla uczestników.

Czytaj więcej »
Strączkowa moc. Co potrafią rośliny strączkowe
Co potrafią rośliny strączkowe?

Strączkowa moc. Co potrafią rośliny strączkowe? Mogą Cię zaskoczyć paletą barw, wyjątkowym smakiem, a dodatkowo są pełne wartości odżywczych. Strączki są często wykorzystywane w kuchni wegańskiej i wegetariańskiej, ale czy wiesz jak możesz je włączyć do swojego jadłospisu? Czy wiesz, dlaczego warto?

Czytaj więcej »
10-dniowe Fit Wyzwanie - Maraton Sylwetki i Utraty Wagi - 12 edycja, Wyszków
Maraton Sylwetki i Utraty Wagi

Start 10-dniowego Fit Wyzwania – nowe cele i marzenia. Maraton Sylwetki i Utraty Wagi daje naszym podopiecznym szansę na zrealizowanie oczekiwań względem swojej wagi, sylwetki i poprawy samopoczucia. Maraton Sylwetki i Utraty Wagi to Grupa Wsparcia, która działa przez 10 dni w każdym kolejnym miesiącu już od roku.

Czytaj więcej »
Pomysł na prezent Walentynkowy od Herbalife
Wyjątkowy prezent na Walentynki

Jaki prezent na Walentynki? Dla zakochanych jest to proste pytanie. Z miłości chcielibyśmy dać upominek inny niż wszystkie a do tego zadbać o kondycję i dobre samopoczucie osoby obdarowanej. My jak zwykle mamy oczywisty pogląd na to jak może wyglądać wyjątkowy prezent na Walentynki.

Czytaj więcej »
Maraton sylwetki i Utraty Wagi, 10-dniowe Fit Wyzwanie, 11 styczeń 2021 c4teamfamily.com
10-dniowe Fit Wyzwanie

10-dniowe Fit Wyzwanie to element Maratonu Sylwetki i Utraty Wagi, projektu który daje możliwość kontroli masy ciała w sposób niespotykany dotąd w Polsce. Dzięki produktom odżywczym Herbalife Nutrition, edukacji dietetycznej oraz wsparciu trenera odżywiania zapewniamy skuteczne odchudzanie.

Czytaj więcej »
Postanowienia noworoczne 2021

Postanowienia noworoczne 2021 roku nie różnią się od tych z lat poprzednich. Wśród wszystkich planów na nowy rok największy odsetek stanowią te związane z nałogami oraz odchudzaniem. To dlatego w styczniu siłownie i fitnessy przeżywają prawdziwe oblężenie. W tym roku będzie inaczej.

Czytaj więcej »
Zgarnij gratisy od C4TeamFamily!

Zgarnij gratisy od C4TeamFamily! Kup prezenty praktyczne, szybkie w zakupie i dostawie, zawsze na topie a przede wszystkim służące zdrowiu i dobrej kondycji organizmu osoby obdarowanej. No bo przecież możemy nie tylko życzyć zdrowia, ale zdrowie dawać i się nim wspólnie cieszyć.

Czytaj więcej »
sklep www.c4teamfamily.pl, produkty herbalife
Sklep internetowy C4TeamFamily

Świąteczny Sklep internetowy C4TeamFamily.pl to powód naszego podekscytowania nowymi możliwościami dotarcia do jeszcze większej ilości konsumentów nowoczesnych produktów odżywczych Herbalife Nutrition. Mamy do zaoferowania koktajle Herbalife – zamienniki posiłków nr 1 na świecie oraz całą gamę profesjonalnych suplementów.

Czytaj więcej »
Jaki prezent pod choinkę - Zestawy produktów Herbalife
Jaki prezent pod choinkę?

Jaki prezent pod choinkę? A gdyby tak z miłości wybrać gotowe zestawy praktycznych produktów odżywczych sprawdzonych jako wartościowy składnik codziennego jadłospisu? My już wybraliśmy prezenty! Jak możemy lepiej zadbać o członków naszych rodzin, niż bezpośrednio wpływając na ich odżywienie i samopoczucie?

Czytaj więcej »
Maraton Sylwetki i Utraty Wagi
Maraton Sylwetki i Utraty Wagi

Maraton Sylwetki i Utraty Wagi, czyli kolejne edycje 10-dniowego Fit Wyzwania, to metoda pracy, która pozwoliła nam wypłynąć z naszego regionu na szerokie wody ogólnopolskie i międzynarodowe. Maraton Sylwetki jest kumulacją bardzo skutecznych działań mających na celu osiągnięcie maksymalnego efektu.

Czytaj więcej »
Skuteczne odchudzanie w domu.

Skuteczne odchudzanie w domu. Nie ma czasu do stracenia. Niektórzy myślą, że czas pracy zdalnej czy ograniczenia możliwości wychodzenia z domu uniemożliwia odchudzanie. To nieprawda! Nasza praktyka wskazuje, że nie aktywność fizyczna jest wyłącznym warunkiem zdrowego odchudzania.

Czytaj więcej »
Dieta keto, pudełkowa, siłownia?

Dieta keto, pudełkowa, siłownia? A może jedna z diet ograniczających kalorie, albo monodieta? Dieta oczyszczająca, owocowo-warzywna lub jadłospis od dietetyka? Ilu ludzi tyle pytań o sposoby skutecznego odchudzania i redukcji zbędnych kilogramów. Ile prób redukcji tłuszczu, tyle nowych pomysłów na dietę cud.

Czytaj więcej »
c4teamfamily białko roślinne
Jakie białka roślinne?

Białka roślinne to coś więcej niż tylko trend. Rosnące zapotrzebowanie na tego typu produkty jest odzwierciedleniem między innymi coraz bardziej świadomych konsumentów. JAKIE BIAŁKA ROŚLINNE WYBIERAĆ? Chociaż soja może być królem białek roślinnych, z pewnością nie jest to jedyna opcja na

Czytaj więcej »
Praca Wyszków - dam pracę?
Praca Wyszków – dam pracę?

Praca Wyszków – dam pracę? To nieustająca oferta współpracy w ramach samozatrudnienia. Szukasz lepszej pracy? Chcesz dorobić do swojej wypłaty? Potrzebujesz pomysłu na biznes? A może zależy Ci na zdobyciu rozwojowego zawodu i niezależności finansowej? Już od 10 lat pomagamy

Czytaj więcej »
Wakacje - rodzinny relaks
Wakacje – rodzinny relaks

Wakacje – rodzinny relaks, którego koniec przychodzi jakoś nagle. Dlatego ważne jest zaplanowanie wakacyjnych wyjazdów w taki sposób, żeby rozpoczęcie roku szkolnego nie przynosiło ze sobą uczucia straty. Nasze wakacje to prawie miesiąc wyjazdów, wspaniałych doświadczeń, podziwiania krajobrazów. Korzystaliśmy też

Czytaj więcej »
Maraton Sylwetki i Utraty Wagi, 10-dniowe Fit Wyzwanie
7 runda Fit Wyzwania!

7 runda Fit Wyzwania – nie ma czasu do stracenia. Czas biegnie nieubłaganie a nasze ciało potrzebuje regeneracji i lepszego samopoczucia już teraz. Oczywiście bardzo często potrzebuje także redukcji tkanki tłuszczowej i poprawy kondycji mięśni. Wszystko to jest powiązane z

Czytaj więcej »
Krajowa Akademia Partnerów
Krajowa Akademia Partnerów

Krajowa Akademia Partnerów to skarbnica wiedzy biznesowej i pomysłów na własną niezależność finansową, metod pracy oraz sposobów zwiększania dochodów. Jakie jest odwieczne pytanie ludzi przedsiębiorczych? – Jaki biznes jest najlepszy? Jaki pomysł na prowadzenie działalności wybrać? Jak wykorzystać swój potencjał,

Czytaj więcej »
Rodzinna wycieczka rowerowa
Rodzinna wycieczka rowerowa

Rodzinna wycieczka rowerowa to świetna okazja do wspólnego spędzania czasu. Nasza praca pozwala na takie przyjemności o różnych porach dnia a dodatkowa aktywność fizyczna służy nie tylko rodzicom. Często rodzice zapominają o tym, że dzieci mając prawidłową sylwetkę mogą mieć

Czytaj więcej »
Gala Uznań Maratonu Sylwetki

Gala uznań Maratonu Sylwetki na zakończenie 6 rundy 10-dniowego Fit Wyzwania! Mamy świetną statystykę: 10 cudownych dni, 19 drużyn, 152 uczestników i już w czwartek o 18.00 dowiecie się wszystkiego o wynikach, promocjach, efektach oraz nagrodach. Posłuchacie historii naszych zwycięzców

Czytaj więcej »
Diety - moda czy konieczność?
Diety – moda czy konieczność?

Diety – moda czy konieczność? To tytuł najnowszego cyklu wykładów online dr Pawła Rajewskiego, w którym powinien wziąć udział każdy fascynat zdrowia. Poszukujesz rzetelnych informacji? W zalewie informacyjnym z mediów społecznościowych oraz częstych fake newsów, nie mamy wszystkiego co ważne.

Czytaj więcej »
Pomiary tkanki tłuszczowej

Pomiary tkanki tłuszczowej to świetnie spędzony czas, ponieważ lubimy „Czynić Świat Zdrowszym i Szczęśliwszym”. Nasze pomiary cieszą się z roku na rok rosnącym zainteresowaniem i wykonujemy je, gdy tylko nadarza się okazja. Dlatego zdajemy sobie sprawę, że zjawisko nadwagi i

Czytaj więcej »
Przewiń do góry