Historie sukcesu

"Nie myślałem, że potrzebuję zmian - żyłem z dnia na dzień, szybko, z pracy do domu. Czułem się ciężko, organizm wymagał już częstszych wizyt u lekarza. Redukcji wagi potrzebował mój syn, a ja dokonałem swojej metamorfozy chcąc mu pomóc. Teraz mówię do wszystkich, którzy chcą zmienić coś w swoim życiu dla siebie, dla rodziny, dla znajomych - tych bliższych i tych dalszych. Sam ze swoją rodziną zmieniłem nawyki żywieniowe i aktywność fizyczną. Teraz czuję zdecydowanie lepiej, mam więcej energii i siły - tak jak każdy mężczyzna chce się czuć."
Piotr
"Witam, Justynę i Pawła poznałam, gdy postanowiłam zmienić swoje nawyki żywieniowe. Nie wszystko mi się podobało w moim samopoczuciu, sylwetce i zdrowiu. Dużo się zmieniło - przestała boleć mnie głowa, kręgosłup, stawy, lepiej śpię, jestem bardziej wypoczęta, mniej się denerwuję, ustąpiły też takie dolegliwości jak zgaga i wzdęcia. Byłoby mi trudno osiągnąć taki efekt, gdyby nie wsparcie Trenerów. Dbają o to, aby moje nawyki żywieniowe były jak najlepsze, podsuwają przepisy, sprawdzają wszystkie parametry, pomagają i wspierają. Z ich pomocą zmieniam swój styl życia. Polecam!"
Monika
"We wrześniu 2018 roku podjęłam decyzję, że muszę w końcu coś zmienić ze swoją wagą i zgłosiłam się do klubu zdrowego stylu życia. Poznałam tam najlepszych Trenerów, którzy zawsze pomogą i doradzą. Zaczęłam stosować się do wskazówek, wprowadziłam produkty uzupełniające moje posiłki - waga zaczęła spadać, a ja uwierzyłam, że w końcu się uda. W projekcie Maraton Sylwetki stworzyliśmy bardzo fajną drużynę, w której była zdrowa rywalizacja, ale najważniejsze - było też wsparcie każdego dnia. Tu możesz się nauczyć jeść zdrowo i dążyć do swoich wymarzonych celów."
Anna
"Kiedyś bardzo nie lubiłam swoich zdjęć, widząc je miałam w głowie najgorsze myśli... Co prawda publikowałam je ale.... Wydawało mi się, że osoba na zdjęciach to nie ja, że to ta brzydsza wersja mnie.... Myślałam, że wygląd nie ma znaczenia, tylko nasze wnętrze. To jacy jesteśmy w środku. Starałam się być dobrym człowiekiem, uczciwym, szanowałam ludzi, ale niestety nie szanowałam siebie. Aż pewnego dnia postawiłam swój pierwszy krok i było to w 2017r. Zrozumiałam, że ważne jest to, co w naszej głowie. Schudłam dzięki pomocy bardzo dużej ilości świetnych ludzi Czuje się o wiele lepiej i w końcu pokochałam swoje zdjęcia."
Magda
"Zmianę nawyków żywieniowych zaczęłam dzięki mojej siostrze Alinie. Początek był łatwy, bo dano mi możliwość sprawdzenia aktywności i programu zdrowego śniadania przez trzy dni. Zastosowałam wskazówki i uzyskałam pierwsze efekty. Poszłam za ciosem – nikt mnie nie namawiał, nie zmuszał. Teraz czuję się lżejsza, mam więcej siły i energii, zmieniłam sylwetkę. Już słyszałam od koleżanek: ta Dorota to na nic się nie skarży, głowa ją nie boli, nic ją nie boli, a u nas zawsze coś. Oczywiście dostaję coraz więcej komplementów, a takie pozytywne słowa bardzo motywują. Zadbałam o prawidłowe odżywianie mojej córki oraz kilku koleżanek. Teraz wspólnie przygotowujemy sobie pyszny koktajl odżywczy na śniadanie – szybko i smacznie. W grupie zawsze lepiej. Cieszę się bardzo, że trafiłam na takich ludzi, którzy pomagają każdemu, kto tylko podejmie decyzję."
Dorota
"Potrzebowałam zmiany i szukałam osób, które pomogą mi osiągnąć cel. Jaki? Wcześniej czułam się bardzo źle, fizycznie jak również psychicznie. Byłam ciągle zmęczona, senna i miałam duże kłopoty ze zdrowiem, jak również z tolerowaniem leków, które musiałam przyjmować w dość dużych dawkach. Bardzo mało piłam, jadłam nieregularnie, podjadałam między posiłkami a najgorsze były słodycze przed snem. Wszystkie próby odchudzania, które podejmowałam były bezskuteczne. Teraz wszystko zmieniło się o 180 stopni. Jestem bardziej pewna siebie i nie wstydzę się już nosić obcisłych ubrań. Nie wyobrażam sobie teraz żeby z tego zrezygnować. To nie jest żadne męczące odchudzanie, a już po prostu - zdrowy styl życia. Razem ze mną zdrowo odżywia się mąż i córeczka, mama i kilka wspaniałych koleżanek. Jestem z nich bardzo dumna, bo zmieniły swój styl życia i mają już super efekty. Zadbaj o lepszą wersję siebie."
Edyta
"Od lat odchudzałam się, stosując różne diety. Diety eliminacyjne powodowały, że po prostu byłam nie do zniesienia - ciągle zła, czepiałam się o wszystko syna. Byłam najzwyczajniej w życiu głodna. Czułam się ciężko, często bolała mnie głowa i równie często chorowałam. Kolejną decyzje o zmianach podjęłam niejako ze złości, że znajoma, poniekąd szczupła kobieta, zmieniała swoje nawyki żywieniowe. Pomyślałam sobie: ona taka szczupła i się odchudza, a ja? Teraz już rozumiem, że odżywiać musi się każdy i większy, i mniejszy. Nauczyłam się jeść zbilansowane śniadanie i odpowiednio układać proporcje na talerzu podczas kolejnych posiłków. Polecam wszystkim taką przemianę, bo zdrowie nasze na to zasługuje a w dużej mierze zależy od odżywiania. Czyli od nas samych."
Bożena
"Potrzebowałam pomocy i koleżanka poleciła mi to miejsce. Kiedyś czułam się niewyspana, bolała mnie głowa, piłam dużo kawy, jadłam dwa razy dziennie. Moja córka, o której zdrowe nawyki też chciałam zadbać, była leniwa, nie chciała jeździć rowerem, wychodzić na spacery. Źle się odżywiałam, często sięgałam po niezdrowe przekąski. Dziś obie czujemy się lżejsze - ja nie pobudzam się kawą, a Karolinka nie pije napojów gazowanych. Odżywiamy się zdrowo, bilansujemy swoje posiłki, nauczyłyśmy się prawidłowego nawadniania. Wiemy, jak zrobić siebie zdrowy smakołyk i które lody wybrać. Mamy chęć na aktywne życie - kochamy teraz jazdę na rowerze. Dziękujemy, że tu jesteśmy!"
Kasia
Scroll to Top