Maraton sylwetki i utraty wagi

Maraton Sylwetki i Utraty Wagi - 10-dniowe Fit Wyzwanie - dlaczego warto?

Maraton Sylwetki i Utraty Wagi – 10 dniowe Fit Wyzwanie DZIAŁA! Pracujemy z entuzjazmem i według znakomitego scenariusza, który zawiera w sobie wszystkie elementy towarzyszące osiąganiu sukcesu wagowego i sylwetkowego.  Dzięki wsparciu trenera oraz wzajemnemu inspirowaniu możemy odchudzać nasze ciało, ciąć centymetry i stawać się lepszą wersją samych siebie. Co zyskujesz dołączając do 10-dniowego Fit Wyzwania?
  • codzienne konsultacje i porady trenera
  • wsparcie i motywację 24/7
  • prosty plan żywieniowy
  • edukację żywieniową
  • treningi zdalne i stacjonarne
  • promocje, uznania i nagrody za rezultaty

Nasze drużyny i mega efekty:

Jeśli zależy Ci na skutecznym procesie redukcji tkanki tłuszczowej, dobudowy masy mięśniowej lub utrzymaniu kondycji organizmu, to znajdziesz u nas oczekiwane rezultaty.

Zasady uczestnictwa w Maratonie Sylwetki i Utraty Wagi są proste a możliwość udziału w kolejnych, 10-dniowych rundach Fit Wyzwania, niczym nieograniczona. Osiągasz swój efekt w domu lub przychodząc do Klubu. 

Nieważne gdzie mieszkasz, ile masz prób za sobą, jak bardzo nie masz czasu na przygotowywanie posiłków.  Rozpocznij swoją drogę do sukcesu i dowiedz się więcej o Maratonie Sylwetki i Utraty Wagi.

Zainspiruj się opiniami uczestników.

Po 10-dniowym Fit Wyzwaniu nie ma ludzi niezadowolonych. Wszyscy swój efekt osiągają szybciej lub wolniej, ale mimo wszystko!

"Dziękuję za wspólną przygodę w fit wyzwaniu. To moje pierwsze tego typu doświadczenie i pierwsze w życiu odchudzanie. Cieszę się, że mogłam Was poznać i zainspirować się Waszymi pomysłami na posiłki, wynikami i ćwiczeniami (chociaż to ostatnie z oporem). Pomogło mi to wyzwanie w treningu dobrych nawyków. Osiągnęłam swój cel 1 kg, a teraz stawiam sobie za cel kolejny kilogram w ciągu następnych 10 dni, a potem kolejny i kolejny aż całkowicie zniknę 😉 Pozdrawiam Was serdecznie!"
Agnieszka
"Udział w 10 dniowym Fit Wyzwaniu po raz kolejny to dla mnie czas szczególny. Dający radość, gdy efekty są widoczne oraz uczący pokory i wytrwałości gdy waga idzie w górę. To okres, w którym zdobywam wiedzę o odżywianiu i czerpię z grupy inspirację do komponowania posiłków. Dajecie mi taka siłę i motywację, że jestem w stanie ją przenieść na innych i działać na "podwójnym" chellengu 🥰"
Natalia
"Dziękuje wszystkim za ten cudowny czas inspiracji, wsparcia. Za dobre słowo i podpowiedzi. Bardzo dużo się od wszystkich mogłam nauczyć i powiększyć swoją wiedzę o nowe, zdrowe posiłki. Oczywiście wszystkim gratuluję wytrwałości i osiągnięcia pięknych wyników podczas Maratonu sylwetki i utraty wagi 🥰"
Karolina
"Dziękuję Wam dziewczyny za wsparcie i wspólne 10 dni fit wyzwania. Jesteście świetne 🤩 Dla mnie wyzwanie to kolejny etap zmian w moim odżywianiu. Każde z fit wyzwań uczy mnie czegoś nowego 🙂 W tym po raz kolejny uświadomiłam sobie jak ważny jest błonnik w mojej diecie. Dziękuję za możliwość bycia asystentem Kapitana. Mam nadzieję, że spotkamy się razem w kolejnej rundzie Maratonu Sylwetki 🤩"
Anna
"Ale super, miłe zaskoczenie 🤩🥰 Dziękuję za wsparcie, motywację, za to, że w tak miłym towarzystwie można było jeść śniadanie. Nie spodziewałam się takiego wyniku. Wnioski: żeby się nigdy nie poddawać, bo w grupie jest większa motywacja. Każdego zachęcajcie do maratonu sylwetki i utraty wagi - niech tylko raz spróbuje i spotykamy się w kolejnej edycji w jeszcze większym gronie 🥰🥰🤩🤩"
Monika
"To co mi dało to wyzwanie, to kolejna garść inspiracji kulinarnych, ale nie tylko... ta energia jaka płynie z grupy mega pobudza do działania i czuje się ogromne wsparcie. Dzięki dziewczyny! No i wiedza, wiedza, wiedza. W tym wyzwaniu faktycznie zaczęłam się pilnować co do nawodnienia i to myślę, że mną zostanie. Nadal muszę pracować nad systematycznością posiłków i liczeniem białka, ale w grupie siła, więc damy radę."
Magda
"Dziękuję również Wam dziewczyny za te 10 dni Maratonu Sylwetki, było mi miło Was poznać i mam nadzieję, że się jeszcze spotkamy i oby niedługo w życiu realnym. Gratuluję wszystkich efektów tych 10 dni."
Magda
"Moja krótka historia. Rok temu ważyłam 62 kg i nie akceptowałam siebie. Teraz wiem, że to złe nawyki żywieniowe przyczyniły się do tego. Długo dojrzewałam do wizyty w Klubie, aż 15 marca 2019 roku przekroczyłam jego progi. Szybko okazało się, że była to najlepsza decyzja jaką podjęłam dla siebie. Poszłam z nastawieniem, że może nie schudnę, ale po prostu to zrobię!!! Czego się nauczyłam? Zmieniłam całkowicie sposób odżywiania, przede wszystkim nauczyłam się nawadniać organizm i wreszcie zrozumiałam ważną rzecz: nie głodować!!! Że nie jeść to nie znaczy odchudzać się. Że pięć małych posiłków to droga do sukcesu. Że nie trzeba przeliczać i ważyć jak w rygorystycznych dietach, które owszem przynoszą efekty, ale trudno na nich wytrwać i po nich dopada nas efekt jo-jo. Poznałam wspaniałe produkty, które nie tylko nakarmią i napoją, ale jeszcze cudownie wpływają na samopoczucie. Co po roku? Powiem krótko. Patrzę w lustro i widzę... podobam się sobie. Jestem z siebie zadowolona i dumna, że dałam radę. "
Dorota

Chcesz zacząć albo dowiedzieć się więcej? Napisz:

 

 

Scroll to Top