O nas

Justyna i Paweł - Trenerzy Odżywiania

Jesteśmy C4Team Family. Od 2011 roku pomagamy ludziom w Polsce i na świecie prowadzić zdrowy, aktywny styl życia. Setki osób osiągnęły swoje wymarzone rezultaty, a my chcemy pomóc dziś Tobie osiągnąć Twoje założone efekty.

Naszą główną siłą napędową jest stworzenie bezpiecznego pod kątem zdrowia i finansów świata dla naszych dzieci i pokazania im wyjątkowego stylu życia. To pomoże im wyrosnąć na silnych, mądrych i zadowolonych z siebie ludzi.
Pokazujemy to poprzez codzienną pracę, odpowiedni wypoczynek, ale również poprzez przebywanie i współpracę z niebywałą grupą ludzi, mających wspólny cel i cechujących się ogromną siłą i chęcią rozwoju na wielu płaszczyznach.

Mamy swoją misję i wizję oraz strzeżemy wartości.

Stawanie się najlepszą wersją siebie zaczyna się już dziś. 

Odpowiedzialność za dwójkę cudownych, małych ludzi zobowiązuje, dlatego powstała nasza rodzinna lista wartości, której realizacja pozwala nam cieszyć się każdym dniem, wspierać, pozostawać indywidualnością przy byciu razem i obserwować swój rozwój.

I tak już od ponad 12 lat tworzymy nasz rodzinny Team. Idziemy po więcej. Zapraszamy Cię do wspólnej przygody ze zdrowym stylem życia. 

70%

ODŻYWIANIE

20%

TRENING

10%

ODPOCZYNEK

100%

ZDROWIE

Zmiana nawyków to wspólna przygoda

Styl życia C4TeamFamily - nasz styl

Co robimy w zakresie zdrowego odżywiania?

Odwiedź naszego Facebooka

Scroll to Top