Biznes

Zainspiruj się i dołącz do naszego Zespołu

Dzięki modelowi sprzedaży bezpośredniej nasi Trenerzy zapewniają dobre produkty żywieniowe i wspierają swoich klientów, jednocześnie zarabiając. Ta szansa opiera się na solidnych umiejętnościach biznesowych i poprawnych praktykach biznesowych dla osób, które są zainteresowane byciem własnym szefem i pracą w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin. Stale poszerzamy metody, których używamy do angażowania i szkolenia naszych Trenerów, od webinariów do konferencji i seminariów lokalnych, regionalnych czy międzynarodowych konwentów, aby mogli lepiej rozwijać swoje umiejętności i przekładać swoją wiedzę na możliwości.

 

Masz sporo możliwości dla siebie

Chcesz zmienić swoje życie, ale nie wiesz jak zacząć?

Chcę pracować z Wami, ale muszę się nauczyć

Uczymy biznesu od podstaw, dlatego nie przejmuj się, że nie wiesz jak zacząć. Każdy może spróbować a my wspieramy osoby przedsiębiorcze, oczekujące od życia więcej. Odezwij się do nas i zobacz czemu warto.

Jestem dietetykiem i chcę rozwinąć skrzydła

Masz wykształcenie żywieniowe? Pracujesz ze swoimi podopiecznymi, ale uważasz, że możesz pomóc jeszcze większej ilości osób? Jesteś gotowy wykorzystać suplementację dla poprawy rezultatów swoich klientów?

Pracuję jako trener i chcę zwiększyć dochody

Jak zostać trenerem postępowym, który ma do zaoferowania coś więcej? To proste - dołącz do nas a otrzymasz niezbędne wskazówki i genialne narzędzia odżywcze. Połącz aktywność z prawidłowym odżywianiem.

Wybierz opcję najlepszą dla siebie i napisz, żeby dowiedzieć się więcej:

Scroll to Top