Styl życia

Odchudzanie - plany żywieniowe

Mamy dobre informacje! Odchudzanie może być skuteczne a nawet przyjemne. Dlaczego? Przede wszystkim dzięki takim miłym Trenerom jak my. Weźmiemy Cię w obroty i tłuszcz ma przekichane. Dlaczego? Ponieważ ponad 11 lat czynimy świat zdrowszym i szczęśliwszym, spełniając marzenia naszych podopiecznych. Jak to możliwe? Bardzo prosto: nie zostawiamy klientów samym sobie, ale jesteśmy z nimi nawet codziennie, aby uniknąć spadków motywacji oraz zwątpienia.  Przepisem na sukces jest zwiększenie gęstości odżywczej zjadanych w ciągu dnia posiłków poprzez wykorzystanie zamienników posiłków. Nasze propozycje są praktyczne i ułatwiają przygotowanie codziennego menu bez utraty dodatkowego czasu. Zapomnijcie o wyrzeczeniach i ciągłym głodzie i nie myślcie, że znowu się nie uda. 

Odżywianie i suplementacja w sporcie

Nawyki żywieniowe w sporcie to ciekawe zagadnienie. Działając na korzyść trenującego organizmu możemy popełniać nieświadomie wiele błędów dietetycznych, o których nawet nie wiemy, bo popełniają je wszyscy. Na przestrzeni lat przybywa wiedzy naukowej, która dociera do świata sportu z opóźnieniem, skutkując spadkiem osiąganych wyników względem konkurentów będących na bieżąco. W świecie sportu amatorskiego oraz profesjonalnego proponujemy wsparcie pozwalające poczuć różnicę.  Skontaktuj się i dowiedz co zrobić, żeby poprawić kondycję, dowiedzieć się czego nie wie Twój trener i zwiększyć na stałe kondycję, sprawność motoryczną oraz przyspieszyć regenerację i odkwaszanie potreningowe.

Prawidłowe odżywianie na co dzień

Schudłeś i co dalej? Wracasz do poprzednich nawyków? Waga rośnie? Niestety, patrząc na statystyki, w zależności od źródła, mówi się, że 75-95% osób po terapii odchudzającej wraca do poprzedniej masy ciała. Dlatego naszą nadrzędną misją jest nauczyć Cię jak się właściwie odżywiać, abyś swoją wagę utrzymywał zawsze. Aby wyglądać i czuć się najlepiej, twoje ciało potrzebuje właściwych proporcji składników odżywczych. Potrzebujesz nie tylko odpowiednich białek, węglowodanów, tłuszczów, witamin i minerałów – potrzebujesz również odpowiednich płynów, a także właściwej dawki błonnika. Można pomyśleć – to już wiem? Można pomyśleć – to łatwe, ale zauważyliśmy, że nawet najbardziej pilny uczeń nie zawsze jest w stanie osiągnąć swój cel odżywczy każdego dnia. Właśnie dlatego nasza filozofia odżywiania opiera się na równowadze – połączeniu zdrowej żywności i suplementów, które pomagają zaspokoić codzienne potrzeby, w połączeniu z odpowiednią równowagą kaloryczną, aby pomóc Ci stracić, przybrać lub utrzymać masę ciała. Siła osiągania równowagi leży w Twoich rękach.

Maraton Sylwetki i Utraty Wagi

Mamy dla Was coś wyjątkowego! Coś czego jeszcze nie było. We współpracy z Trenerami tworzącymi międzynarodową społeczność C4TeamFamily, zapraszamy do udziału w innowacyjnym projekcie „Maraton Sylwetki”. Następujące po sobie 10-dniowe rundy to poszczególne Fit Wyzwania pozwalające zmienić całe dotychczasowe pojmowanie odżywiania i osiągnąć niespotykane efekty w sposób dotąd nieosiągalny na polskim rynku.

Zmienimy Twoje życie na wiele sposobów.

Skontaktuj się z nami jeśli chcesz wiedzieć jakie rozwiązanie będzie najlepsze dla Ciebie.

Scroll to Top