Szkolenia

Akademia Odżywiania

Potrzebujesz wiedzieć. Decydując się na prowadzenie zdrowego, aktywnego stylu życia potrzebujesz przestrzegać indywidualnie dopasowanego programu żywieniowego i aktywności fizycznej. Skorzystaj z wykładów Akademii Odżywiania i stwórz plan, który umożliwi Ci realizację Twoich celów. Wykłady koncentrują się na sześciu elementach diety, planowaniu listy zakupów oraz podstawowych zasadach komponowania smacznych i prostych posiłków.

Akademia Umiejętności

Sama wiedza nie wystarczy. Zdobądź umiejętności podstaw suplementacji i podstawowych zasad odżywiania. Wiemy również, że potrzebujesz samodzielnie, poprawnie wykonywać pomiary podstawowych parametrów, np. wagi, obwodów ciała, kontrolować porcje czy przyswajać wskazówki dotyczące zamawiania zdrowych posiłków w restauracji, tak abyś samodzielnie mógł zauważyć zachodzące zmiany. Dołącz do grona optymistycznie nastawionych ludzi w celu wzajemnego wsparcia, inspiracji i nauki.

Success Training Seminar

Masz już wiedzę i umiejętności – świętuj swoje sukcesy. Umocnij decyzję o zmianach stylu życia oraz zbuduj przyjazne dla siebie środowisko, które do ciebie dołączy. Sam dasz radę osiągnąć cel, ale we wspierającej Cię grupie, łatwiej go utrzymać. Poznaj inne osoby, które tak jak Ty dokonały zmian w swoim stylu życia, inspiruj się ich historiami i nawiązuj relacje. Chcesz wiedzieć więcej – zapytaj o wyjątkowy system szkoleń edukacji żywieniowej i suplementacji diety na STS.

Akademia Partnerów

A kiedy zdrowy styl życia wejdzie Ci już w krew, dołącz do nas na regionalnych i krajowych Akademiach Partnerów. Gwarantujemy wstęp dla każdego zarejestrowanego Partnera w celu zdobycia wiedzy o możliwych ścieżkach kariery oraz systemie szkoleń rozwoju zawodowego, który zapewniamy członkom naszego Zespołu. To wydarzenie ma na celu przybliżyć możliwości Planu Marketingowego firmy Herbalife Nutrition na licznych przykładach osób, które już podjęły decyzję, doskonalą się zawodowo w dotychczasowej branży lub tworzą własne dochodowe biznesy osiągając sukces we wschodzącej branży Wellness. Wszechstronne możliwości i narastające korzyści to specyfika naszej pracy.

Extravaganza - konwent międzynarodowy

Jesteś zaangażowany. Współpracując z naszą społecznością masz wiele okazji do uczestniczenia w inspirujących wydarzeniach, które oferują merytoryczne szkolenia oraz dostarczają wartościowy system wsparcia i rozwoju. Extravaganza to międzynarodowy konwent odbywający się w najpiękniejszych miastach Europy. Konwent Trenerów Odżywiania i Biznesu, który obu tym elementom poświęca znaczną część wykładów, pozwalając przy tym na inspirację, świętowanie sukcesów i dobrą zabawę. Wrócisz do pracy pełen energii i mnóstwa pomysłów do prowadzenia biznesu.

Scroll to Top